SOUTĚŽNÍ ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

2023/2024

Příjmení a jméno žákaTřídaSoutěžní oborPedagog HLOKorepetice (PK)Název soutěžeTermín soutěžeMísto konáníUmístěníSoutěžní kategorieZvláštní ocenění
Švejda Jan3.Chra na akordeonMgr. Josef Hřebík9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Prahazlaté pásmoV. kategorievítěz kategorie
Hančlová Lucie4.Dpopulární zpěvLudmila NopováPopArt Stage Teplice 202311.-12.11.2023Teplice2.místo2.kategorie
Čížková Karolína1.Dpopulární zpěvMgr. Jana Balašová TrčkováPopArt Stage Teplice 202311.-12.11.2023Teplice1.místo1.kategorie
Vlachová Jana2.Chra na akordeonMgA. Jiří Lukeš76th Coupe Mondiale5.-9.9.2023Bijeljnia, Bosna a Hercegovina25.místoJunior Coupe Mondiale
Vlachová Jana2.Chra na akordeonMgA. Jiří Lukeš9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Praha8.místoV. kategorie
Nela Karolína Sojková5.Dklasický zpěvYvona VotavováMezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka3.-10.11.2023Karlovy Varyčestné uznáníOperní naděje ženy
Žihla Marek6.Dklasický zpěvMgA. Zbyněk BrabecMezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka3.-10.11.2023Karlovy Vary2.cenaPíseň
Mrázek Tadeáš1.Chra na akordeonMgA. Jiří Lukeš9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Prahazlaté pásmoIV.kategorie
Šrámková Michaela4.Chra na akordeonMgr. Josef Hřebík9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Praha4.místoVI.kategorie
Šulcová Andrea4.Chra na akordeonMgr. Josef Hřebík9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Praha5.místoVI.kategorie
Nagyová Júlia Sofia3.Ahra na violoncelloprof. Miroslav Petráš17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha3.cenaVI.kategorie
Herajn Petr2.Ahra na violoncelloMgr. Tomáš Strašil17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha3.cenaVI.kategorie
Jursová Ráchel2.Ahra na violoncelloMgr. Petr Šporcl17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha3.cenaVII.kategorie
Skyba Volodymyr3.Ahra na violoncelloMgA. Pavel Verner17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha4.cenaVII.kategorie
Alego Fred Ochwata1.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. kategorie
Němeček Vít1.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. kategorie
Rakus Denis2.Bhra na fagotMgr. Ondřej RoskovecPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. Kategorie
Smoláková Emilie3.Bhra na fagotMgA. Lukáš KořínekPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaII. Kategorie
Zajíčková Štěpánka2.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. Kategorie
Mejsnar Jaroslav5.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1.cenaIII. KategorieCena poroty za interpretaci skladby (W. A. Mozart – Koncert A dur)
Pilařová Jana3.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1.cenaII. KategorieZvláštní cena poroty za nejlepší provedení povinné skladby
Soukup Antonín5.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1.cenaIII. KategorieAbsolutní vítěz
Čurda Jan4.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Elbakyan Daniel1.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Fialová Evelína3.Bhra na hobojMgA. Vladislav BorovkaPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Friesová Anna2.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaI. Kategorie
Prachovský Albert6.Bhra na saxofonPavel FiedlerMgA. Miloslava MachováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaIII. Kategorie
Klíma Matouš3.Dklasický zpěvValentin ProlatPísňová soutěž B. Martinů XXI. ročník13.-15.10.2022Prahačestné uznáníV.B
Sládečková Vendula5.Dklasický zpěvMonika BrychtováPísňová soutěž B. Martinů XXI. ročník13.-15.10.2023Praha2. cenaV.ACena Pražského filharmonického sboru
Vrátilová Adéla3.Bhra na flétnuJan Ostrý, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Bydžovský Adam5.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaIII. Kategorie
Dejdarová Hedvika4.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Houdová Karolína4.Bhra na klarinetMgA. Miroslav PlechatýPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Jetelová Viktorie6.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaIII. Kategorie
Lukáš David6.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaIII. Kategorie
Mrázková Barbora2.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaI. Kategorie
Skoumalová Valerie3.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.MgA. Jakub DvořáčekPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Stejskalová Nikola4.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Summerová Hana4.Bhra na hobojMgA. Vladislav BorovkaPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Urbánek Lukáš6.Bhra na saxofonPavel FiedlerMgA. Miloslava MachováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3.cenaIII. Kategorie
Krumphanzlová Nela1.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023PardubiceČestné uznání I. StupněI. Kategorie
Nováková Dominika3.Bhra na klarinetMgA. Miroslav PlechatýPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023PardubiceČestné uznání I. StupněII. Kategorie
Konečný Ruben3.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023PardubiceČestné uznání II. StupněII. Kategorie
Petrov Jan3.Ahra na violoncelloMgr. Tomáš StrašilDavid Popper X. International Cello Competition10.-14.10.2023Várpalota, Maďarsko3.cenaIII. kategorie
Jinek Štěpán4.Bhra na fagotMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Rothbauer Matěj5.Bhra na fagotMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Houdová Karolína3.Bhra na klarinetMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Hrdová Natálie6.Bhra na klarinetMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Ondrysková Aneta4.Bhra na hobojMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Matoušková Františka6.Bhra na hobojMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Martincová Ema2.Bhra na hobojMgA. Jan ThuriPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena3. kategorie
Janovská Kristýna2.Bhra na hobojMgA. Jan ThuriPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Čermák Vojtěch3.Bhra na flétnuOstrý JanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Vrátilová Adéla2.Bhra na flétnuOstrý JanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena3. kategorie
Soukup Antonín4.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena4. kategorie
Rothbauer Matěj5.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena4. kategorietitul laureáta
Čurda Jan3.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena3. kategorie
Jinek Štěpán4.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena3. kategorietitul laureáta, zvláštní cena poroty za provedení skladby A. Rejchy - Variace
Rakus Denis1.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena2. kategorietitul laureáta
Pálková Nela3.Chra na varhanyPopelka JosefPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena4. kategorie
Mühlfait Stanislav1.Chra na varhanyBublová EvaPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena2. kategorietitul laureáta
Jetelová Viktorie5.Bhra na klarinetPeterková LudmilaPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023OstravaČestné uznání4. kategorie
Lukáš David5.Bhra na klarinetPolák MilanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena4. kategorie
Mejsnar Jaroslav4.Bhra na klarinetPolák MilanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Hrdová Natálie6.Bhra na klarinetPolák MilanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Bokstefflová Karolína Anna3.DPopulární zpěvBalašová Trčková JanaTOP VOICE 20233/11/2023Teplice3.místoSólisté 16 - 25 let
Mindová Soňa3.Bhra na zobcovou flétnuJakub KydlíčekJiří HavrlantTel Aviv recorder festival competion15.-20.12. 2022Tel Aviv2. cenaIII.
Šťastná Lenka6.Dklasický zpěvBrychtová MonikaKužela AugustinSoutěž Allegro21.-22.1.2023Praha1.cena8.kategorie
Studničková Eliška3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinPísňová soutěž B.Martinů14.-16.10.2022PrahaČU5.A
Studničková Eliška3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinSoutěž Allegro21.-22.1.2023Praha2.cena6.kategorie
Sojková NelaKarolína4.Dklasický zpěvVotavová YvonaMarková KristinaMezinárodní pěv.soutěž A.Dvořáka KV4.-11.11.2022Karlovy VaryČUOperní naděje
Bessarab Illia3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinSoutěž Allegro21.-22.1.2023Praha2.cena7.kategorie
Kšica Pavel Josef4.Dklasický zpěvKubík JiříNavrátilová LenkaMezinárodní pěv.soutěž A.Dvořáka KV4.-11.11.2022Karlovy VaryČUJuniorcena V.Zítka
Sládečková Vendula4.Dklasický zpěvNováková LudmilaKužela AugustinPísňová soutěž B.Martinů14.- 16.10.2022Praha3.cena5.A
Bessarab Illia3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinPísňová soutěž B.Martinů14.-16.10.2022Praha1.cena5.Bcena HN Baerenreiter, cena Z.Jehličkové Ano
Krejčí Julie3.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž o cenu Gustava Mahlera2/8/2023Praha - Jihlava2. cena9.
Nagyová Júlia Sofia2.Ahra na violoncelloPetráš MiroslavMezinárodní violoncellová soutěž o cenu Gustava Mahlera2/8/2023Praha - Jihlava2. cena8.
Petrov Jan2.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž o cenu Gustava Mahlera2/8/2023Praha - Jihlava1. cena8.Cena Filharmonie G. Mahlera, Cena Larsen Strings, Cena pro nejlepšího českého účastníka
Velek Vojtěch5.Ahra na violoncelloPetráš MiroslavMezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila26.-30.10.2022Praha2.cenaVII.x
Petrov Jan2.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila26.-30.10.2022Praha1.cenaVi.cena za nejúspěšnějšího českého účastníka,
-Cena Pražského hudebního institutu a Památníku národního písemnictví (hudební vystoupení)
Krejčí Julie3.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila26.-30.10.2022Praha3.cenaVII.x
Lipka Marek4.Chra na varhanyČech PetrMezinárodní varhanní soutěž Petra Ebena23.-29.10.2022Opava3.cena
Sojková Nela Karolína4.Dklasický zpěvVotavová YvonaMarková KristinaMezinárodní pěv.soutěž Olomouc24.-26.11.2022Olomouc3.cena6.B
Burešová Kateřina5.Dklasický zpěvBrychtová MonikaKužela AugustinMezinárodní pěv.soutěž Olomouc24.-26.11.2022Olomouc3.cena7.B
Burešová Kateřina5.Dklasický zpěvBrychtová MonikaKužela AugustinMezinárodní pěv.soutěž A.Dvořáka KV4.-11.11.2022Karlovy Vary2.cenaOperní nadějecena R.Szimikové
Subina Anastasiia4.Ahra na harfuHärtelová LydieMezinárodní harfová soutěž prof. Karla Patrase19.-22.1.2023Praha2.cena6.kategorie
Závodská Marie2.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha6. místo5.
Vlachová Jana1.Chra na akordeonLukeš JiříMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha8. místo4.
Švejda Jan2.Chra na akordeonHorák LadislavMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha1 místo5.
Švejda Jan2.Chra na akordeonHorák Ladislav47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie5. místoC
Šulcová Andrea3.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha4. místo6.
Šulcová Andrea3.Chra na akordeonHřebík Josef47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie9. místoC
Šulc Martin6.Chra na akordeonHorák LadislavMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha2. cena7.
Šulc Martin6.Chra na akordeonHorák Ladislav75th Coupe Mondiale4.10 - 9.10.2022Zofingen, Švýcarsko6. místoMasters
Šulc Martin6.Chra na akordeonHorák Ladislav47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie13. místoD
Šrámková Michaela3.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha3. místo5.
Šrámková Michaela3.Chra na akordeonHřebík Josef47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie8. místoC
Svrčinová Anna3.Chra na akordeonLukeš JiříMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha6. místo6.
Kot Martin5.Chra na akordeonHorák LadislavMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha1. cena7.
Kot Martin5.Chra na akordeonHorák Ladislav75th Coupe Mondiale4.10 - 9.10.2022Zofingen, Švýcarsko6. místoMasters
Kot Martin5.Chra na akordeonHorák Ladislav47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie2. cenaD
Kosková Hana5.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha3. cena7.
Kosková Hana5.Chra na akordeonHřebík Josef47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie10. místoD
Jablonský Emil2.Chra na akordeonLukeš JiříMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha5. místo6.
Jablonská Marie2.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha2. místo5.