SOUTĚŽNÍ ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

2023/2024

Příjmení a jméno žákaTřídaSoutěžní oborPedagog HLOKorepetice (PK)Název soutěžeTermín soutěžeMísto konáníUmístěníSoutěžní kategorieZvláštní ocenění
Třetinová Dagmar2.DPopulární zpěvLudmila NopováBrdský kos 202425.05.2024Mníšek pod Brdy1. místoIV. Kategorie
Novák Jan3.Ahra na housleMgr. Jiří FišerPražské jaro 20247.-14.5.2024Praha2.cena
HousleCena diváků, Cena Nadace Český hudební fond, Cena Olega Podgorného pro nejúspěšnějšího nejmladšího českého účastníka, Cena Českých center, Cena Nadace Gideona Kleina, Cena Společnosti Mercedes Benz
Šulcová Andrea4.CKomorní hraMgA. Jiří LukešACCOKroměříž 202401.03.2024KroměřížBronzové pásmoKategorie do 21 let
Mazáčková Anna5.BKomorní hraMgA. Jiří LukešACCOKroměříž 202401.03.2024KroměřížBronzové pásmoKategorie do 21 let
Friesová Anna2.Bhra na flétnuMgA. Jana Ryšková, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Flautiada International Competition 20249. - 11. 5. 2024Banská Bystrica3. cena3. kategorie
Vrátilová Adéla3.Bhra na flétnuJan Ostrý, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Flautiada International Competition 20249. - 11. 5. 2024Banská Bystrica2. cena3. kategorieStipendium na flétnové kurzy Musik Forum Viktring - Klagenfurt
Závodská Marie3.Chra na akordeonMgr. Josef HřebíkMezinárodní akordeonová soutěž v Havířově3.5.2024Havířov2. cena6. kategorie
Mrázek Tadeáš1.Chra na akordeonMgA. Jiří LukešMezinárodní akordeonová soutěž v Havířově3.5.2024Havířov3. cena5. kategorie
Příhodová Adriana2.BHra na lesní rohMgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno1. cena1. kategorie
Zýka Jindřich4.BHra na lesní rohMgr. Petr HernychXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno1. cena2. kategorie
Shkoda Oleksandr3.BHra na lesní rohMgr. Petr HernychXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena2. kategorie
Reichel Tomáš3.BHra na pozounMgr. Josef ŠimekXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání2. kategorie
Daněk Vojtěch2.BHra na pozounMgr. Josef ŠimekXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena1. kategorie
Hauptmann Ondřej3.BHra na trubkuMgr. Jiří ŠedivýXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 2. kategorie
Jindřišková Iva4.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 2. kategorie
Žáková Tereza2.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 1. kategorie
Houdek Antonín1.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 1. kategorie
Suchan Jan1.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena1. kategorie
Kalášek Pavel5.BHra na lesní rohMgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání3. kategorie
Dohnalová Klára5.BHra na lesní rohMgr. Petr Hernych, MgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání3. kategorie
Meier Martin4.BHra na lesní rohdoc. Mgr. Zdeněk Divoký, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání2. kategorie
Kolářová Kamila4.BHra na lesní rohMgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno3. cena2. kategorie
Škovronková Ema2.Dpopulární zpěvEva SvobodováTOP VOICE 202427.4.2024Teplice2. místo2. kategorie
Příhodová Adriana2.BHra na lesní rohMgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno1. cena1. kategorie
Zýka Jindřich4.BHra na lesní rohMgr. Petr HernychXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno1. cena2. kategorie
Shkoda Oleksandr3.BHra na lesní rohMgr. Petr HernychXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena2. kategorie
Reichel Tomáš3.BHra na pozounMgr. Josef ŠimekXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání2. kategorie
Daněk Vojtěch2.BHra na pozounMgr. Josef ŠimekXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena1. kategorie
Hauptmann Ondřej3.BHra na trubkuMgr. Jiří ŠedivýXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 2. kategorie
Jindřišková Iva4.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 2. kategorie
Žáková Tereza2.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 1. kategorie
Houdek Antonín1.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání 1. kategorie
Suchan Jan1.BHra na trubkuMgA. Walter Hofbauer, DiS.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena1. kategorie
Kalášek Pavel5.BHra na lesní rohMgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání3. kategorie
Dohnalová Klára5.BHra na lesní rohMgr. Petr Hernych, MgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání3. kategorie
Meier Martin4.BHra na lesní rohdoc. Mgr. Zdeněk Divoký, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání2. kategorie
Kolářová Kamila4.BHra na lesní rohMgA. Jana Švadlenková, Ph.D.XIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno3. cena2. kategorie
Rothbauer Matěj6.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno1. cena3. kategorie
Jinek Štěpán5.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena4. kategorie
Linka Jáchym5.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena3. kategorie
Anna Valkema2.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno2. cena1. kategorie
Rakus Denis2.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brno3. cena2. kategorie
Čurda Jan4.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecXIV. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 202427. 4. – 1. 5. 2024Brnočestné uznání2. kategorie
Krumphanzlová Nela1.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákMládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka24.4.2024PoličkaStříbrné pásmoKategorie 15 - 16 let
Elbakyan Daniel1.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákMládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka24.4.2024PoličkaZlaté pásmoKategorie 19 - 20 let, konzervatoře
Bydžovský Adam5.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákMládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka24.4.2024PoličkaZlaté pásmoKategorie 19 - 20 let, konzervatoře
Konečný Ruben3.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováMládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka24.4.2024PoličkaBronzové pásmoKategorie 17 - 18 let
Zajíčková Štěpánka2.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováMládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka24.4.2024PoličkaStříbrné pásmoKategorie 17 - 18 let
Konečný Ruben3.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováMládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka24.4.2024PoličkaBronzové pásmoKategorie 17 - 18 let
Zajíčková Štěpánka2.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováMládí a Bohuslav Martinů - celostátní přehlídka24.4.2024PoličkaStříbrné pásmoKategorie 17 - 18 let
Kašparová Adéla1.Dpopulární zpěvMarkéta AmerighiTOP VOICE 202413.4 2024Teplice1.cenaDuo: 16 - 26 let
Čížková Karolina1.Dpopulární zpěvMgr. Jana BalašováTOP VOICE 202413.4 2024Teplice1.cenaDuo: 16 - 26 let
Mindová Soňa4.BHra na zobcovou flétnuMgr. Michala Roubalová, Mgr. Jakub Kydlíček, Ph.D.Pro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024Ostrava1. cena3. kategorietitul laureáta
Hauptmann Ondřej3.BHra na trubkuMgr. Jiří ŠedivýPro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024Ostrava2. cena4. kategorie
Žáková Tereza2.BHra na trubkuMgA. Walter HofbauerPro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024Ostrava3. cena3. kategorie
Houdek Antonín1.BHra na trubkuMgA. Walter HofbauerPro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024Ostrava2. cena3. kategorie
Suchan Jan1.BHra na trubkuMgA. Walter HofbauerPro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024Ostrava1. cena2. kategorietitul laureáta
Reichel Tomáš3.BHra na pozounMgr. Josef ŠimekPro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024OstravaČestné uznání3.kategorie
Pecháčková Alžběta6.CHra na cembaloMgA. Edita Keglerová, Ph.D.Pro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024Ostrava2.cena4. kategorieZvláštní cena poroty za interpretaci skladby Naji Hakim Toccata
Pilmaier Maxmilián3.CHra na cembaloMgA. Edita Keglerová, Ph.D.Pro Bohemia Ostrava 20244.-7.4.2024Ostrava2.cena3. kategorie
Vrbovec Daniel1.CskladbaMgr. et MgA. Miloš Štědroň, Ph.D.GENERACE 202425.-27.3.2024online2.cenakategorie do 21 let
Vestfálová Lada3.BKomorní hraMgr. Michala Roubalová (Consortium Conservatorium)Ars Musica Clattovia 202415.-16.3.2024KlatovyLaureátKategorie B
Janková Karolína3.BKomorní hraMgr. Michala Roubalová (Consortium Conservatorium)Ars Musica Clattovia 202415.-16.3.2024KlatovyLaureátKategorie B
Frýbortová Žaneta1.BKomorní hraMgr. Michala Roubalová (Consortium Conservatorium)Ars Musica Clattovia 202415.-16.3.2024KlatovyLaureátKategorie B
Šolcová Barbora3.BKomorní hraMgr. Michala Roubalová (Consortium Conservatorium)Ars Musica Clattovia 202415.-16.3.2024KlatovyLaureátKategorie B
Stejskalová Nikola4.BKomorní hraMgA. Pavel Tylšar (Il Furetto)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice2.místoDechové soubory 2-4 hráči
Čurda Jan4.BKomorní hraMgA. Pavel Tylšar (Il Furetto)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice2.místoDechové soubory 2-4 hráči
Dejdarová Hedvika4.BKomorní hraMgr. Petr Hernych (Aura Quintet)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice1.místoDechové soubory 5-9 hráčůtitul absolutního vítěze
Summerová Hana4.BKomorní hraMgr. Petr Hernych (Aura Quintet)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice1.místoDechové soubory 5-9 hráčůtitul absolutního vítěze
Houdová Karolína4.BKomorní hraMgr. Petr Hernych (Aura Quintet)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice1.místoDechové soubory 5-9 hráčůtitul absolutního vítěze
Čurda Jan4.BKomorní hraMgr. Petr Hernych (Aura Quintet)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice1.místoDechové soubory 5-9 hráčůtitul absolutního vítěze
Zýka Jindřich4.BKomorní hraMgr. Petr Hernych (Aura Quintet)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice1.místoDechové soubory 5-9 hráčůtitul absolutního vítěze
Vašíčková Alžběta4.CKomorní hraEva Boguniová (Klavírní duo Musica)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice3.místoČtyřruční klavíry
Tůmová Pavlína4.CKomorní hraEva Boguniová (Klavírní duo Musica)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice3.místoČtyřruční klavíry
Nykyforenko Kseniia2.CKomorní hraMgA. František Souček (Duo Nykyforenko-Bernášek)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice3.místoSmíšené soubory s klavírem
Bernášek Lukáš2.AKomorní hraMgA. František Souček (Duo Nykyforenko-Bernášek)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice3.místoSmíšené soubory s klavírem
Kernytskyy Dmytro6.BKomorní hraMgr. Ludmila Darjaninová Peterková (Soňační klarnety)III. ročník soutěžní přehlídky v komorní hře CAMERATA TEPLICE 20242.-3.3.2024Teplice1.místoDechové soubory 2-4 hráči
Kostelenec Milan2.Ahra na housleMgr. Jiří FišerIV. International violin competition PRIME violin1.-5.2.2024Banská Bystrica, Slovensko1.místoDivize II. "A" 14-16 letGrand Prix
Rakus Denis2.Bhra na fagotMgr. Ondřej Roskovec17. ročník soutěže Talent Prahy 530.1.2024Praha3.místoIII. Kategorie
Ledvinová Klára2.Dklasický zpěvMgr. Zuzana LászlóováBrabcová BarboraUmělecká soutěž Allegro 202420.-21.1.2024Praha1.místo7. kategorie
Sládečková Vendula5.Dklasický zpěvMonika BrychtováKužela AugustinUmělecká soutěž Allegro 202420.-21.1.2024Praha1.místo8.A kategorie
Sojková Nela Karolína5.Dklasický zpěvYvona VotavováMarková Stepasjuková KristinaUmělecká soutěž Allegro 202420.-21.1.2024Praha1.místo8.B kategorie
Vacková Barbora4.Dklasický zpěvMgA. Stanislava MihalcováMarková Stepasjuková KristinaUmělecká soutěž Allegro 202420.-21.1.2024Praha2.místo9. kategorie
Skalková Klára6.CHra na klavírMgA. Milan LangerInterpretační soutěž Janáčkovy filharmonie Ostrava12/19/2023OstravaSólové vystoupení s JFO v sezóně 24/25Jednotná
Grepl Rudolf1.Chra na klavírMgA. Milan LangerMladý klavír Pražské konzervatoře 20232.12.2023PrahaLaureát-
Summerová Hana4.Bhra na hobojMgA. Vladislav BorovkaInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Prahačestné uznáníP2
Ondrysková Aneta5.Bhra na hobojMgA. Pavel TylšarInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Prahačestné uznáníP3
Gerlašinská Jolana2.Bhra na hobojMgA. Vladislav BorovkaInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Praha2.místoP1
Rakus Denis2.Bhra na fagotMgr. Ondřej RoskovecInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Praha1.místoP1
Smoláková Emilie3.Bhra na fagotMgA. Lukáš KořínekInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Praha1.místoP2absolutní vítěz kategorie
Čurda Jan4.Bhra na fagotMgA. Tomáš FrantišInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Praha1.místoP2
Linka Jáchym5.Bhra na fagotMgr. Ondřej RoskovecInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Praha1.místoP3
Soukup Antonín5.Bhra na fagotMgA. Tomáš FrantišInterpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů 20232.12.2023Praha1.místoP3absolutní vítěz kategorie
Jaklová Veronika6.Chra na klavírMgA. Milan LangerSoutěž Nadace Bohuslava Martinů 202323.-26.11.2023Prahačestné uznáníKlavír
Skalková Klára6.Chra na klavírMgA. Milan LangerSoutěž Nadace Bohuslava Martinů 202323.-26.11.2023Praha2.cenaKlavírtitul LAUREÁT
Bessarab Illia4.Dklasický zpěvValentin ProlatMezinárodní pěvecká soutěž Olomouc 23.-25.11.2023Olomoucčestné uznání7.B kategorie
Hozmanová Jana6.Dklasický zpěvMgr. Zuzana LászlóováMezinárodní pěvecká soutěž Olomouc 23.-25.11.2023Olomouc3.místo7.B kategorie
Ledvinová Klára2.Dklasický zpěvMgr. Zuzana LászlóováMezinárodní pěvecká soutěž Olomouc 23.-25.11.2023Olomouc3.místo7.B kategorie
Nela Karolína Sojková5.Dklasický zpěvYvona VotavováMezinárodní pěvecká soutěž Olomouc 23.-25.11.2023Olomouc2.místo7.B kategorie
Hernych David6.AKomorní hra - housleMgA. Radim Sedmidubský (Siebeneichener Quartet)Soutěž Nadace Bohuslava Martinů 202323.-26.11.2023Praha1.místoKomorní soubory bez klavírutitul Laureát, Cena Nadace Život umělce, Cena Zorky a Jaroslava Zichových, Cena Nadačního fondu V. Kalabise a Z. Růžičkové
Pavlica Marek6.AKomorní hra - housleMgA. Radim Sedmidubský (Siebeneichener Quartet)Soutěž Nadace Bohuslava Martinů 202323.-26.11.2023Praha1.místoKomorní soubory bez klavírutitul Laureát, Cena Nadace Život umělce, Cena Zorky a Jaroslava Zichových, Cena Nadačního fondu V. Kalabise a Z. Růžičkové
Čermák Jan6.AKomorní hra - violaMgA. Radim Sedmidubský (Siebeneichener Quartet)Soutěž Nadace Bohuslava Martinů 202323.-26.11.2023Praha1.místoKomorní soubory bez klavírutitul Laureát, Cena Nadace Život umělce, Cena Zorky a Jaroslava Zichových, Cena Nadačního fondu V. Kalabise a Z. Růžičkové
Čapek Matěj5.AKomorní hra - violoncelloMgA. Radim Sedmidubský (Siebeneichener Quartet)Soutěž Nadace Bohuslava Martinů 202323.-26.11.2023Praha1.místoKomorní soubory bez klavírutitul Laureát, Cena Nadace Život umělce, Cena Zorky a Jaroslava Zichových, Cena Nadačního fondu V. Kalabise a Z. Růžičkové
Demovičová Adéla5.Dklasický zpěvMonika BrychtováMezinárodní festival komorního a ansálmblového zpěvu Leo Clemes - Stonavská Barborka17.-20.11-2023Kroměříž1.místoProfesionál (soubor SIS011)
Nela Karolína Sojková5.Dklasický zpěvYvona VotavováMezinárodní festival komorního a ansálmblového zpěvu Leo Clemes - Stonavská Barborka17.-20.11-2023Kroměříž1.místoProfesionál (soubor SIS011)
Studničková Eliška4.Dklasický zpěvValentin ProlatMezinárodní festival komorního a ansálmblového zpěvu Leo Clemes - Stonavská Barborka17.-20.11-2023Kroměříž1.místoProfesionál (soubor SIS011)
Nagyová Júlia Sofia3.Ahra na violoncelloprof. Miroslav Petráš17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha3.cenaVI.kategorie
Herajn Petr2.Ahra na violoncelloMgr. Tomáš Strašil17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha3.cenaVI.kategorie
Jursová Ráchel2.Ahra na violoncelloMgr. Petr Šporcl17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha3.cenaVII.kategorie
Skyba Volodymyr3.Ahra na violoncelloMgA. Pavel Verner17. Violoncellová soutěž Jana Vychytila15.-19.11.2023Praha4.cenaVII.kategorie
Hančlová Lucie4.Dpopulární zpěvLudmila NopováPopArt Stage Teplice 202311.-12.11.2023Teplice2.místo2.kategorie
Čížková Karolína1.Dpopulární zpěvMgr. Jana Balašová TrčkováPopArt Stage Teplice 202311.-12.11.2023Teplice1.místo1.kategorie
Kollert Richard1.Ahra na housleMgA. Jiří VodičkaAstana Violin International Competition (D.Oistrakh)6.-11.11.2023Astana, Kazachstán1.místo10-15let
Nela Karolína Sojková5.Dklasický zpěvYvona VotavováMezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka3.-10.11.2023Karlovy Varyčestné uznáníOperní naděje ženy
Žihla Marek6.Dklasický zpěvMgA. Zbyněk BrabecMezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka3.-10.11.2023Karlovy Vary2.cenaPíseň
Boksteffl Karolína Anna4.DPopulární zpěvMgr. Jana Balašová TrčkováKarlovarský hlas 202328.10.-9.12.2023Karlovy Vary3.místo-Cena LH Thermal
Čížková Karolina1.Dpopulární zpěvMgr. Jana Balašová TrčkováKarlovarský hlas 202328.10.-9.12.2023Karlovy Vary2.místo-Cena kapely
Švejda Jan3.Chra na akordeonMgr. Josef Hřebík9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Prahazlaté pásmoV. kategorievítěz kategorie
Vlachová Jana2.Chra na akordeonMgA. Jiří Lukeš9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Praha8.místoV. kategorie
Mrázek Tadeáš1.Chra na akordeonMgA. Jiří Lukeš9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Prahazlaté pásmoIV.kategorie
Šrámková Michaela4.Chra na akordeonMgr. Josef Hřebík9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Praha4.místoVI.kategorie
Šulcová Andrea4.Chra na akordeonMgr. Josef Hřebík9. mezinárodní akordeonové dny v Praze27.-28.10.2023Praha5.místoVI.kategorie
Boksteffl Karolína Anna4.DPopulární zpěvMgr. Jana Balašová TrčkováTalent La Sophia 202324.10.2023Praha1.místoIII. Kategorie
Alego Fred Ochwata1.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. kategorie
Němeček Vít1.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. kategorie
Rakus Denis2.Bhra na fagotMgr. Ondřej RoskovecPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. Kategorie
Smoláková Emilie3.Bhra na fagotMgA. Lukáš KořínekPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaII. Kategorie
Zajíčková Štěpánka2.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1. cenaI. Kategorie
Mejsnar Jaroslav5.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1.cenaIII. KategorieCena poroty za interpretaci skladby (W. A. Mozart – Koncert A dur)
Pilařová Jana3.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1.cenaII. KategorieZvláštní cena poroty za nejlepší provedení povinné skladby
Soukup Antonín5.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice1.cenaIII. KategorieAbsolutní vítěz
Čurda Jan4.Bhra na fagotMgA. Tomáš Františ, Mgr. Ondřej RoskovecPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Elbakyan Daniel1.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Fialová Evelína3.Bhra na hobojMgA. Vladislav BorovkaPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Friesová Anna2.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaI. Kategorie
Prachovský Albert6.Bhra na saxofonPavel FiedlerMgA. Miloslava MachováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaIII. Kategorie
Vrátilová Adéla3.Bhra na flétnuJan Ostrý, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice2. cenaII. Kategorie
Bydžovský Adam5.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaIII. Kategorie
Dejdarová Hedvika4.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Houdová Karolína4.Bhra na klarinetMgA. Miroslav PlechatýPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Jetelová Viktorie6.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaIII. Kategorie
Lukáš David6.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaIII. Kategorie
Mrázková Barbora2.Bhra na saxofonBcA. Pavel ŠkrnaMgr. Linda Juránková, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaI. Kategorie
Skoumalová Valerie3.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.MgA. Jakub DvořáčekPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Stejskalová Nikola4.Bhra na flétnuMgA. Ryšková Jana, MgA. Sylvie Neumann Schelingerová, DiS.Pardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Summerová Hana4.Bhra na hobojMgA. Vladislav BorovkaPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3. cenaII. Kategorie
Urbánek Lukáš6.Bhra na saxofonPavel FiedlerMgA. Miloslava MachováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023Pardubice3.cenaIII. Kategorie
Krumphanzlová Nela1.Bhra na klarinetMgr. Milan PolákPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023PardubiceČestné uznání I. StupněI. Kategorie
Nováková Dominika3.Bhra na klarinetMgA. Miroslav PlechatýPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023PardubiceČestné uznání I. StupněII. Kategorie
Konečný Ruben3.Bhra na klarinetMgr. Ludmila Darjaninová PeterkováPardubické dechy 202321.10.-22.10.2023PardubiceČestné uznání II. StupněII. Kategorie
Klíma Matouš3.Dklasický zpěvValentin ProlatPísňová soutěž B. Martinů XXI. ročník13.-15.10.2022Prahačestné uznáníV.B
Sládečková Vendula5.Dklasický zpěvMonika BrychtováPísňová soutěž B. Martinů XXI. ročník13.-15.10.2023Praha2. cenaV.ACena Pražského filharmonického sboru
Petrov Jan3.Ahra na violoncelloMgr. Tomáš StrašilDavid Popper X. International Cello Competition10.-14.10.2023Várpalota, Maďarsko3.cenaIII. kategorie
Olšová Berenika4.CskladbaMgr. et MgA. Miloš Štědroň, Ph.D.XI. ročník Mezinárodní skladatelské soutěže Opus ignotum pro dětské pěvecké sbory1.10.2023Prahačestné uznáníA3
Vlachová Jana2.Chra na akordeonMgA. Jiří Lukeš76th Coupe Mondiale5.-9.9.2023Bijeljnia, Bosna a Hercegovina25.místoJunior Coupe Mondiale
Jinek Štěpán4.Bhra na fagotMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Rothbauer Matěj5.Bhra na fagotMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Houdová Karolína3.Bhra na klarinetMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Hrdová Natálie6.Bhra na klarinetMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Ondrysková Aneta4.Bhra na hobojMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Matoušková Františka6.Bhra na hobojMgr. Ondřej Roskovec2. soutěžní přehlídka v komorní hře Camerata Teplice - soubor Oktkoťátka14. - 16.4.2023Teplice1. místoDechové soubory 5-9 hráčů
Martincová Ema2.Bhra na hobojMgA. Jan ThuriPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena3. kategorie
Janovská Kristýna2.Bhra na hobojMgA. Jan ThuriPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Čermák Vojtěch3.Bhra na flétnuOstrý JanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Vrátilová Adéla2.Bhra na flétnuOstrý JanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena3. kategorie
Soukup Antonín4.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena4. kategorie
Rothbauer Matěj5.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena4. kategorietitul laureáta
Čurda Jan3.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena3. kategorie
Jinek Štěpán4.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena3. kategorietitul laureáta, zvláštní cena poroty za provedení skladby A. Rejchy - Variace
Rakus Denis1.Bhra na fagotO. Roskovec, prof. T. FrantišPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena2. kategorietitul laureáta
Pálková Nela3.Chra na varhanyPopelka JosefPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena4. kategorie
Mühlfait Stanislav1.Chra na varhanyBublová EvaPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava1. cena2. kategorietitul laureáta
Jetelová Viktorie5.Bhra na klarinetPeterková LudmilaPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023OstravaČestné uznání4. kategorie
Lukáš David5.Bhra na klarinetPolák MilanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava3. cena4. kategorie
Mejsnar Jaroslav4.Bhra na klarinetPolák MilanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Hrdová Natálie6.Bhra na klarinetPolák MilanPro Bohemia Ostrava 202330.3. - 2.4.2023Ostrava2. cena4. kategorie
Bokstefflová Karolína Anna3.DPopulární zpěvBalašová Trčková JanaTOP VOICE 202311.3.2023Teplice3.místoSólisté 16 - 25 let
Krejčí Julie3.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž o cenu Gustava Mahlera8.2.2023Praha - Jihlava2. cena9.
Nagyová Júlia Sofia2.Ahra na violoncelloPetráš MiroslavMezinárodní violoncellová soutěž o cenu Gustava Mahlera8.2.2023Praha - Jihlava2. cena8.
Petrov Jan2.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž o cenu Gustava Mahlera8.2.2023Praha - Jihlava1. cena8.Cena Filharmonie G. Mahlera, Cena Larsen Strings, Cena pro nejlepšího českého účastníka
Šťastná Lenka6.Dklasický zpěvBrychtová MonikaKužela AugustinSoutěž Allegro21.-22.1.2023Praha1.cena8.kategorie
Bessarab Illia3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinSoutěž Allegro21.-22.1.2023Praha2.cena7.kategorie
Subina Anastasiia4.Ahra na harfuHärtelová LydieMezinárodní harfová soutěž prof. Karla Patrase19.-22.1.2023Praha2.cena6.kategorie
Studničková Eliška3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinSoutěž Allegro21.-22.1.2023Praha2.cena6.kategorie
Mindová Soňa3.Bhra na zobcovou flétnuJakub KydlíčekJiří HavrlantTel Aviv recorder festival competion15.-20.12. 2022Tel Aviv2. cenaIII.
Sojková Nela Karolína4.Dklasický zpěvVotavová YvonaMarková KristinaMezinárodní pěv.soutěž Olomouc24.-26.11.2022Olomouc3.cena6.B
Burešová Kateřina5.Dklasický zpěvBrychtová MonikaKužela AugustinMezinárodní pěv.soutěž Olomouc24.-26.11.2022Olomouc3.cena7.B
Sojková NelaKarolína4.Dklasický zpěvVotavová YvonaMarková KristinaMezinárodní pěv.soutěž A.Dvořáka KV4.-11.11.2022Karlovy VaryČUOperní naděje
Kšica Pavel Josef4.Dklasický zpěvKubík JiříNavrátilová LenkaMezinárodní pěv.soutěž A.Dvořáka KV4.-11.11.2022Karlovy VaryČUJuniorcena V.Zítka
Burešová Kateřina5.Dklasický zpěvBrychtová MonikaKužela AugustinMezinárodní pěv.soutěž A.Dvořáka KV4.-11.11.2022Karlovy Vary2.cenaOperní nadějecena R.Szimikové
Šulcová Andrea3.Chra na akordeonHřebík Josef47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie9. místoC
Šrámková Michaela3.Chra na akordeonHřebík Josef47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie8. místoC
Závodská Marie2.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha6. místo5.
Vlachová Jana1.Chra na akordeonLukeš JiříMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha8. místo4.
Švejda Jan2.Chra na akordeonHorák LadislavMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha1 místo5.
Šulcová Andrea3.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha4. místo6.
Šulc Martin6.Chra na akordeonHorák LadislavMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha2. cena7.
Šrámková Michaela3.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha3. místo5.
Svrčinová Anna3.Chra na akordeonLukeš JiříMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha6. místo6.
Kot Martin5.Chra na akordeonHorák LadislavMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha1. cena7.
Kot Martin5.Chra na akordeonHorák Ladislav47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie2. cenaD
Kosková Hana5.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha3. cena7.
Jablonský Emil2.Chra na akordeonLukeš JiříMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha5. místo6.
Jablonská Marie2.Chra na akordeonHřebík JosefMezinárodní akordeonové dny v Praze27.10. - 29.10.2022Praha2. místo5.
Velek Vojtěch5.Ahra na violoncelloPetráš MiroslavMezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila26.-30.10.2022Praha2.cenaVII.x
Petrov Jan2.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila26.-30.10.2022Praha1.cenaVi.cena za nejúspěšnějšího českého účastníka,
-Cena Pražského hudebního institutu a Památníku národního písemnictví (hudební vystoupení)
Krejčí Julie3.Ahra na violoncelloStrašil TomášMezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila26.-30.10.2022Praha3.cenaVII.x
Lipka Marek4.Chra na varhanyČech PetrMezinárodní varhanní soutěž Petra Ebena23.-29.10.2022Opava3.cena
Studničková Eliška3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinPísňová soutěž B.Martinů14.-16.10.2022PrahaČU5.A
Bessarab Illia3.Dklasický zpěvProlat ValentinKužela AugustinPísňová soutěž B.Martinů14.-16.10.2022Praha1.cena5.Bcena HN Baerenreiter, cena Z.Jehličkové Ano
Šulc Martin6.Chra na akordeonHorák Ladislav75th Coupe Mondiale4.10 - 9.10.2022Zofingen, Švýcarsko6. místoMasters
Kot Martin5.Chra na akordeonHorák Ladislav75th Coupe Mondiale4.10 - 9.10.2022Zofingen, Švýcarsko6. místoMasters
Švejda Jan2.Chra na akordeonHorák Ladislav47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie5. místoC
Šulc Martin6.Chra na akordeonHorák Ladislav47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie13. místoD
Kosková Hana5.Chra na akordeonHřebík Josef47°Premio Internazionale della Fisarmonica28.9. - 2.10.2022Castelfidardo, Itálie10. místoD
Sládečková Vendula4.Dklasický zpěvNováková LudmilaKužela AugustinPísňová soutěž B.Martinů14.- 16.10.2022Praha3.cena5.A