ÚŘEDNÍ DESKA

Veřejné zakázky

Od ledna 2013 najdete veřejné zakázky Pražské konzervatoře na webových stránkách: www.profilzadavatele.cz

Veřejné zakázky vyhlášené od 06. 05. 2019 naleznete na webových stránkách: www.vhodneuverejneni.cz

Veřejné zakázky konzervatoře vyhlášené od 01. 01. 2021 jsou k dispozici na webových stránkách: https://tenderarena.cz/profily/prgcons

Volná místa

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na bicí nástroje. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na bicí nástroje, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka. Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání nejpozději do 31. května 2021 na adresu školy: Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat v pondělí 21. června 2021.

 

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga klavírní korepetice. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na klavír, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka. Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání nejpozději do 31. května 2021 na adresu školy: Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat ve středu 23. června 2021.

 

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na varhany. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na varhany, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka. Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání nejpozději do 31. května 2021 na adresu školy: Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat ve čtvrtek 24. června 2021.