Symfonický orchestr Pražské konzervatoře

Program zkoušek a koncertů

Datum  ČasZk / KoncertRepertoárDir.MístoPoznámky
červen24Zkouška9:00 ‐ 12:00
9:00 Kodály
9:30 Slov. t. 16., 15.
10:00 Brahms 5., 6.
10:40 Čajkovskij Květ. v.
11:00 Smetana Vltava, Šárka
11:30 Borodin
NěmcováSÁL
červen25soKoncertA. Dvořák 1841 ‐ 1904
Slovanský tanec C dur (Kolo)
As dur (Polonéza) z druhé řady ‐ op. 72
B. Smetana 1824 ‐ 1884
Vltava a Šárka z cyklu symfonických básní Má vlast
‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐
J. Brahms 1833 ‐ 1897
Uherský tanec č.5 g moll a č.6 D dur
Z. Kodály 1882 – 1967
Tance z Galanty
P.I. Čajkovskij 1840 ‐ 1893
Květinový valčík z baletu Louskáček
dir.M.Němcová
NěmcováLitomyšlodjezd 13.00 od školy
18.30 ‐ 20.00 koncert
Po konc. návrat do Prahy okolo 23.00
červen29stZájezdA. Dvořák 1841 ‐ 1904
Slovanský tanec C dur (Kolo)
As dur (Polonéza) z druhé řady ‐ op. 72
B. Smetana 1824 ‐ 1884
Vltava a Šárka z cyklu symfonických básní Má vlast
‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐
J. Brahms 1833 ‐ 1897
Uherský tanec č.5 g moll a č.6 D dur
Z. Kodály 1882 – 1967
Tance z Galanty
P.I. Čajkovskij 1840 ‐ 1893
Květinový valčík z baletu Louskáček
dir.M.Němcová
NěmcováFrancie Saint-Tropez29.6.ODJEZD FRANCIE
odpoledne
Příjezd tam v 30.6.v ranních hodinách (cca v 10.00 ubytování)
https://www.lacroixvalmertourisme.com/fr/sortir‐se‐divertir/evenements/festival‐desanches‐
d‐azur
https://www.lacroixvalmertourisme.com/.../sort.../evenements
https://www.lacroixvalmertourisme.com/.../informations-et...
https://www.csecaf.fr/?page_id=180
Detailní program nám zašlou co nejdříve.
Odjezd z FR. 3.7.večer, příjezd do Prahy 4.7. během dne.




2022/2023

září6útZkouškaA. Borodin Polovecké tance
P.I. Čajkovskij Housl.koncert
A. Dvořák 8.symf G dur
AltrichterSÁL
září7stZkouškaA. Borodin Polovecké tance
P.I. Čajkovskij Housl.koncert
A. Dvořák 8.symf G dur
AltrichterSÁL
září8čtZkouškaA. Borodin Polovecké tance
P.I. Čajkovskij Housl.koncert
A. Dvořák 8.symf G dur
AltrichterSÁL
září9ZkouškaA. Borodin Polovecké tance
P.I. Čajkovskij Housl.koncert
A. Dvořák 8.symf G dur
AltrichterSÁL
září12poZkouškaA. Borodin Polovecké tance
P.I. Čajkovskij Housl.koncert
A. Dvořák 8.symf G dur
AltrichterSÁL
září13útZkouškaA. Borodin Polovecké tance
P.I. Čajkovskij Housl.koncert
A. Dvořák 8.symf G dur
AltrichterRudolfinum

Obsazení:

Fl: Houdková,Zástěrová,

Frčková, Beskydová

Ob: Andělová, Hodaničová, Matoušková, Tesařová(dle abecedy)

Cl: Hrdová, Moučková

Fg: Jinek, Soukup

Cor: 1.Bělohradský, 2. Mikulová 3.  Ježek 4.  Žežulová

Trp: Misár,Slavík

Pos: Groborz

Bicí: Pastorová,Kadečka

Harfa: Mádlová

Vl.1:  Barillová, Kubita,Mráček, Kolláriková, Sulková,Vrbík Přílepková,Kaplanová

Vl.2: Ševčíková, Suchan,Singhová, Pavlica,Zajacová, Slavík,

Violy: Kroupová,Sychev, Makhmatov, Fleischmanová,Barochová

Vcl: Vocetková, Lajda, Pallová,Velka, Sora, Kratochvíl,ukrajinský kolega,

Cb: Amcha, Skopec

KONCERTY:
čt 7. 4. 2022
Koncert pro JZHČ
W. A. Mozart: předehra Kouzelná flétna
L. van Beethoven: 3. klavírní koncert
A. Dvořák: 8. symfonie
čt 28. 4. 2022
Absolventský konc. O. Benek (dir.)
oddělení populární hudby
so 25. 6. 2022
Smetanova Litomyšl – zájezd

A. Dvořák – Slovanské tance 15, 16

B. Smetana – Vltava, Šárka

Kodály: Tance z Galanty

Brahms: Uherské tance 5, 6

29. 6. – 4. 7. 2022
Zájezd – Francie
OBSAZENÍ

Obsazení Francie

Smyčce FRANCIE (u jmen M (muž)F (žena) kvůli ubytování.
Vn I:
Barillová Gabriela F
Kubita Filip M
Mráček Kristián M
Vrbík Karel M
Kolláriková Diana F
Sulková Barbora F
Přílepková Kristýna F
Kaplanová Karolína F
Macháčková A. M
Vn II: 6
Housa Michael M
Suchan Ondřej M
Singhová Jasmina F
Slavík Ivo M
Zajacová Magdalena F
Bařinová Monika F
Vla: 6
Kroupová Anežka F
Vondráček Martin M
Fleischmannová Eliška F
Barochová Františka F
Sychev Vladislav M
Holubová S. F
Kraus Matěj M
Vcl: 8
Klánský Adam M
Vocetková Johana F
Lajda Benjamín M
Kratochvíl Jan M
Pěruška David F
Laštovková Karolína F
Hamerský Petr M
Holeček Vavřinec M (kustod)
Cbs: 3
Amcha Jakub M
Holub D. M
Vaňák Š. M
Arpa:
Hurťáková Barbora F
Fl.: 3
1. Hozlárová F
2. Kynkorová F
3. Frčková F
Ob.: 2
1.ob Slavíková F
2.ob Andělová F
Cl.: 2
1. Hrdová F
2. Smyček M
FG.: 2
1. Beták M
2. Burýšková F
Cor.: 4
Řehořovský M
Mikulová F
Kalášek M
Ježek M
Trp.: 2
Velísek M
Slavík M
Pos.:
Krýsl M
Čapková F
Groborz M
Tuba:
Steklý M
Timp + perc.: 4
Timp: Hřebíček M
Sakharov M
Kadečka M
Pastorová F
‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐
Litomyšl 25.6.
Obsazení dechy a bicí se nějak liší od obs.do Francie?
O smyčcích mám tyto informace
Vl 1
Herák ne
Macháčková ano
Vl 2
jako Fr.
Violy
+ Holubová
Vcl
Nejede Melíšek a Schwarzová
+ Pěruška
Cb
jako Francie
‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐
Smyčce 13.9.
Barillová, Kubita,
Mráček, Vrbík,
Kolláriková, Macháčková, Přílepková, Kaplanová,
Herák
(Sulková, Dobšíková )
+ 3 doplní prof.Vlachová
Suchan, Housa,
Zajacová, Pavlica,
Slavík (Bařinová ?)
+ 4‐5 doplní prof.Vlachová
Kroupová, Vondráček,
Fleischmanová, Barochová,
Sychev, Machmatov
Kellerová, Čermák
(náhr. Hrala, Čuříková)
Klánský, Vocetková,
Lajda, Hamerský,
Melíšek, Laštovková,
Sora, Pěruška,
Holeček
Amcha, Skopec,
Tiago do Bella.
Dokljanov, Dostálová,
Váňa,
12‐ 10 ‐ 8 ‐ 6
Harfa
B.Konvalinková
Dechy a bicí
Fl
Frčková
Kynkorová
Ob
Slavíková
Andělová
Cl
Smyček
Hrdová
Fg
Beták
Burýšková
Cor?
bude doplněno
Trp
M.Misár
F.Slavík
Pos
M.Krýsl
T.Čapková
V.Groborz
Tuba
V.Steklý
Bicí: bude doplněno