Symfonický orchestr Pražské konzervatoře

Program ve školním roce 2021/2022:

 

NEJBLIŽŠÍ ZKOUŠKY:
Čtvrtek 16.9.
Sál
9:00 Čajkovskij
9:40 Vltava
10:30 Šárka

Mimořádná zk.SOPK před říjnovými koncerty bude v pondělí 18.10. dopoledne v čase mezi 9:00 – 12:00(bude ještě upřesněno)

v úterý 19.10. bude generálka dopoledne od 10:00,večer koncert,

ve středu 20.10. krátká sedačka před večerním koncertem.

v neděli 24.10. krátká sedačka před večerním koncertem.

Časy koncertů budou upřesněny.

Počítejte,prosím, s mimořádnými zkouškami se sborem Punkt ve čtvrtek večer 18.11.(místo dopol.zk.) a 22.11. večer.(18:00)před koncertem 23.11.v Rudolfinu.

KONCERTY:

19. a 20. 10.  SOPK

A. Dvořák – Slovanské tance 15, 16

B. Smetana – Vltava, Šárka

Kodály: Tance z Galanty

Brahms: Uherské tance 5, 6

 

23. 11. SOPK, Rudolfinum

B. Smetana – Vltava, Šárka

P.I.Čajkovskij – Květinový valčík

A. Dvořák – Slovanský tanec 15

Vejskal – American volks (?)

 

21. 12. SOPK + BOPK

11h Veřejná GZ

19h Koncert

Fišer

M. A. Charpentier – Messe de minuit

 

OBSAZENÍ

Obsazení bicí
(dostáví se na první zkoušku 7.9. k domluvě)

4.C: Ivan Sakharov, Jakub Kadečka, Johana Pastorová,
5.C: Michal Pekárek, Josef Krůšek,
6.C: Maxmilian Rotter, Jakub Hřebíček, Karel Kuneš

Obsazení smyčce
(1. pulty jsou již závazně stanoveny, ostatní mohou ještě být změněny)

Vn I:
Barillová Gabriela 6.A, Kubita Filip 5.A
Ševčíková Adéla 6.A, Mráček Kristian 4.A
Vrbík Karel 6.A, Sulková Barbora 5.A
Herák Ivan 4.A, Přílepková Kristýna 6.A
Kaplanová Karolína 5.A, Dobšíková Amálie 4.A
Stivín Indi 5.A, Macháčková Adéla 4.A
Vn II:
Pavlica Marek 4.A, Dostál Martin 6.A
Kolláriková Diana 6.A, Meisl Erik 6.A
Slavík Ivo 6.A, Housa Michael 4.A
Suchan Ondřej 4.A, Fedorenko Roxolana 4.A
Zajacová Magdalena 4.A, Tichý Ladislav 4.A
Vle:
Čuříková Adéla 6.A, Hrala Pavel 6.A
Kroupová Anežka 6.A, Bláhová Alžběta 5.A
Vondráček Martin 5.A, Makhmatov Stepan 6.A
Fleischmannová Eliška 5.A, Barochová Františka 4.A
Sychev Vladislav 6.A, Beneš Daniel Martin 4.A
Holubová Sarah 6.A
Vcl:
Klánský Adam 6.A, Vocetková Johana 5.A
Lajda Benjamín 6.A, Pěruška David 5.A
Schwarzová Johana 6.A, Youn Sora 6.A
Holeček Vavřinec 5.A, Kratochvíl Jan 5.A
Melíšek Adam 5.A, Laštovková Karolína 5.A
Šulc Adam 5.A, Hamerský Petr 4.A
Cb:
Amcha Jakub 6.A
Mařas Matyáš 6.A
Skopec Ivan 4.A
Arpa:
Hurťáková Barbora 6.A
Konvalinková Blanka 4.A
Mádlová Eliška 4.A
1. trp:
Rada Matěj 6.B, Ševčík David 4.B ( náhradník Velísek Libor 5.B)
2. trp:
Urdovičová Kristýna 6.B, Slavík Filip 4.B
1. trbn:
Mlázovský Jan 5.B, Krýsl Martin 4.B
2. trbn:
Rybka Matouš 5.B, Nejdl Miroslav 5.B
3. trbn:
Groborz Vilém 5.B, Volfík Jiří 4.B
tuba:
Steklý Václav 6.B, Přívozníková Eva 4

 

Dechy:

Vltava

Picc Frčková (Gregorová)

Fl1 Hozlárová (Exnerová)

Fl2 Tomášek (Beskydová)

Ob1 Andělová (Slavíková)

Ob2 Matoušková (Tesařová)

Cl1 Hrdová (Smyček)

Cl2 Trávníčková (Choun)

Fg1 Burýšková (Rothbauer)

Fg2 Pelánová (Pelánová)

 

Šárka

Picc Frčková (Gregorová)

Fl1 Hozlárová (Exnerová)

Fl2 Tomášek (Beskydová)

Ob1 Andělová (Slavíková)

Ob2 Matoušková (Tesařová)

Cl1 Hrdová (Smyček)

Cl2 Trávníčková (Choun)

Fg1 Burýšková (Rothbauer)

Fg2 Pelánová

 

Kodály

Picc          Gregorová (Frčková)

Fl1           Kynkorová  (Zástěrová)

Fl2           Houdková  (Beskydová)

Ob1 Slavíková (Andělová)

Ob2 Tesařová (Hodaničová)

Cl1 Matoušková (Smyček)

Cl2 Rimarčíková (Horák)

Fg1           Beták (Pelánová)

Fg2           Rothbauer (Burýšková)

 

Brahms 5

Picc          Houdková (Frčková)

Fl1            Kynkorová (Exnerová)

Fl2            Gregorová (Beskydová)

Ob1         Slavíková (Andělová)

Ob2         Tesařová (Hodaničová)

Cl1           Smyček (Hrdová)

Cl2           Choun (Trávníčková)

Fg1           Beták (Pelánová)

Fg2           Rothbauer (Burýšková)

 

Brahms 6

Picc          Houdková (Frčková)

Fl1      Kynkorová (Exnerová)

Fl2      Gregorová (Beskydová)

Ob1    Slavíková (Andělová)

Ob2    Tesařová (Hodaničová)

Cl1      Smyček (Hrdová)

Cl2      Choun (Trávníčková)

Fg1     Beták (Pelánová)

Fg2     Rothbauer

 

Dvořák 15

Picc Frčková (Gregorová)

Fl1 Tomášek / Exnerová

(Fl2 Hozlárová / Beskydová)

Ob1 Slavíková / Andělová

Ob2 Matoušková / Hodaničová

Cl1 Hrdová/Smyček

Cl2 Trávníčková / Choun

Fg1 Burýšková / Rothbauer

Fg2 Pelánová

 

Dvořák 16

Fl1 Tomášek / Exnerová

Fl2 Hozlárová / Beskydová

Ob1 Slavíková / Andělová

Ob2 Matoušková / Hodaničová

Cl1 Hrdová / Smyček

Cl2 Trávníčková / Choun

Fg1 Burýšková / Rothbauer

Fg2 Pelánová

 

Čajkovskij

Picc                 Frčková / Gregorová

Fl1                  Hozlárová / Kynkorová

Fl2                  Dejdarová / Beskydová

Ob1                Andělová (Slavíková)

Ob2                Matoušková (Hodaničová)

Cl1                  Smyček (Hrdová)

Cl2                  Choun / Trávníčková

Fg1                  Burýšková (Rothbauer)

Fg2                  Pelánová (Pelánová)

 

Vejskal?

FL1                 Frčková (Vodhanelová)

Fl2                  Kynkorová (Houdková)

OB1                Tesařová

OB2                Hodaničová

CL1                Moučková / Horák

CL2                Kernytsky / Šmejkal

Fg1                 Rothbauer

Fg2                 Šimková

 

Fišer

Fl1                  Brašeňová / Houdková

Fl2                  Vodhanelová / Řezníčková

Ob1                Matoušková

Ob2                Hodaničová

Cl1                  Matoušková / Moučková

Cl2                  Kernytsky / Šmejkal

Fg1                 Pošvář

Fg2                 Šimková