Veřejnost

Aktuálně

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na bicí nástroje. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na bicí nástroje, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka. Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání nejpozději do 31. května 2021 na adresu školy: Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat v pondělí 21. června 2021.

 

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga klavírní korepetice. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na klavír, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka. Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání nejpozději do 31. května 2021 na adresu školy: Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat ve středu 23. června 2021.

 

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na varhany. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na varhany, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka. Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání nejpozději do 31. května 2021 na adresu školy: Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat ve čtvrtek 24. června 2021.
 


 
Stále je možno přihlásit se do placených kurzů organizovaných Pražskou konzervatoří, více informací zde:
 
Placené kurzy pro uchazeče
 
Podmínky a ceník pronajímaných prostor školy zde:
 
Možnosti pronájmu prostor školy